Manifest Solution - One Stop Web Solution Company

Dış Seslendirme

Markanın arkasındaki ses

Kurumsal spikerlerden animasyon seslendiricilerine kadar, pek çok farklı dilde markanızı küresel kılacak seslendirme uzmanlarına sahibiz. Şu ana kadar seslerimizi pek çok küresel marka tercih etti. Ürünleriniz ve hizmetleriniz "bizim sesimizle" konuşsun ve kendilerine özel benzersiz bir kimliğe sahip olsun.


Sinhalaca, Birmanca, Nepalce, Kanton Çincesi, Tayvanca, Lao dili, Kmer dili, Dari dili, Afganca, Hazaragi, Moğolca, Arnavutça, Ermenice, Azerice, Kazakça, Özbekçe, Tacikçe, Türkmence, Kürtçe (Kırmançi lehçesi) / Kürtçe (Sorani lehçesi), Güney Afrika dili, Habeşistan dili, Somalice, Tigrinya dili ve Zulu dili gibi çalışılması zor dillerde hizmet verme konusunda uzmanız.


Şu konularda ses hizmeti sunuyoruz

 • - İnteraktif Sesli Yanıt Sistemleri (IVR)
 • - Radyo ve TV Reklamları
 • - Belgeseller
 • - Kurumsal Hikayeler
 • - E-öğrenme
 • - Sesli Kitaplar
 • - Video Oyunları
 • - Animasyonlar

Dış Seslendirme İş Akışı

 •  Metnin incelenmesi
 •  Stüdyo oturumlarının ve dış seslendirme kayıtlarının planlanması
 •  Düzenleme
 •  Ülke içi editör tarafından kontrol
 •  Seslendirme uzmanı tarafından ikinci kontrol
 •  Bitmiş ses kaydının müşteriye teslim edilmesi


Dış Seslendirme Örnekleri

Pek çok dilde dış seslendirme hizmeti sunuyoruz, ancak burada sadece çalışılması zor dillerdeki örneklere yer verdik. Diğer dillerdeki dış seslendirme örneklerini, talep etmeniz halinde gönderebiliriz.


Ermenice, Azerice ve Arnavutça dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Ermenice, Azerice ve Arnavutça seslendirme uzmanları. Erivan, Ermenistan; Bakü, Azerbaycan ve Tiran, Arnavutluk'ta ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Arapça ve Farsça dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Arapça ve Farsça seslendirme uzmanları. Dubai, BAE; Riyad, Suudi Arabistan ve Tahran, İran'da ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Birmanya, Kmer, Lao, Tay ve Vietnam dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Birmanya, Kmer, Lao, Tay ve Vietnam dillerinde seslendirme uzmanları. Yangon, Myanmar; Phnom Penh, Kamboçya; Vientiane, Laos; Bangkok, Tayland ve Hanoi, Vietnam'da ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Endonezya Bahasa dili, Malezya Bahasa dili ve Tagalog (Filipinler) dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Endonezya Bahasa dili, Malezya Bahasa dili ve Tagalog dilinde seslendirme uzmanları. Jakarta, Endonezya; Kuala Lumpur, Malezya ve Manila, Filipinler'de ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Bengalce, Nepalce, Urduca ve Sinhalaca dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Bengalce, Nepalce, Urduca ve Sinhalaca seslendirme uzmanları. Daka, Bangladeş; Katmandu, Nepal; İslamabad, Pakistan ve Colombo, Sri Lanka'da ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Çince, Kanton Çincesi, Tayvanca ve Moğolca dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Çince, Kanton Çincesi, Tayvanca ve Moğolca seslendirme uzmanları. Pekin, Çin, Hong Kong; Taipei, Tayvan ve Ulan Batur, Moğolistan'da ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Japonca ve Korece dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Japonca ve Korece seslendirme uzmanları. Tokyo, Japonya ve Seul, Güney Kore'de ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Kazakça, Kırgızca, Özbekçe, Gürcüce, Tacikçe ve Türkmence dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Kazakça, Kırgızca, Özbekçe, Gürcüce, Tacikçe ve Türkmence seslendirme uzmanları. Astana, Kazakistan; Bişkek, Kırgızistan; Taşkent, Özbekistan; Tiflis, Gürcistan; Duşanbe, Tacikistan ve Aşkabat, Türkmenistan'da ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Dari, Afganca, Kürtçe (Kırmançi lehçesi) ve Kürtçe (Sorani lehçesi) dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Dari, Afganca, Kürtçe (Kırmançi lehçesi) ve Kürtçe (Sorani lehçesi) seslendirme uzmanları. Kabil, Afganistan ve Erbil, Kürdistan - Irak'ta ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Güney Afrika, Habeşistan, Tigrinya, Somali ve Swahili dillerinde dış seslendirme, dublaj ve alt yazı hizmetleri. E-öğrenme anlatıları ve TV reklamları için Güney Afrika, Habeşistan, Tigrinya, Somali ve Swahili dillerinde seslendirme uzmanları. Cape Town, Johannesburg, Güney Afrika; Addis Ababa, Etiyopya; Mogadişu, Somali ve Nairobi, Kenya'da ses kayıt ve post-prodüksiyon stüdyoları.


Contact Us

Office Address : Sr. No. 164, Plot No. 13, Shinde Bldg. Shastrinagar, Paud Road, Kothrud, Pune (India, Maharashtra) 411 038.


Tel : +91 9850638414        Email : projects@mmultilingual.com; marutimultilingual@gmail.com


Skype : transrus21        Website : www.mmultilingual.com