Manifest Solution - One Stop Web Solution Company

Listy dialogowe

Głos wsparcia dla marki

Dzięki wszechstronnej wielojęzycznej palecie głosów od spikerów korporacyjnych do lektorów, znajdziemy dla Ciebie głos, który pomoże twojej marce wejść w wymiar globalny. Udostępniliśmy nasze głosy kilku światowym markom. Niech twoje produkty i usługi przemówią naszym głosem, co pozwali im uzyskać jedyne w swoim rodzaju uznanie.


Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług w trudnych językach takich jak: sinhala, birmański, nepalski, kantoński, tajwański, laotański, khmerski, dari, paszto, hazaragi, mongolski, albański, armeński, azerski, kazachski, uzbecki, tadżycki, turkmeński, kurmandżi i sorani, afrykanerski, amharski, somalijski, tigrinia izuluski.


Dysponujemy głosami w ramach następujących usług

 • IVR
 • Reklamy radiowe I telewizyjne
 • Filmy dokumentalne
 • Narracje korporacyjne
 • E-learning
 • Audiobooki
 • Gry komputerowe
 • Animacje

Proces produkcji list dialogowych

 • Przegląd skryptu
 • Zaplanowanie sesji studyjnych i nagrań
 • Montaż
 • Weryfikacja przez recenzenta w danym kraju
 • Przetworzenie przez lektora
 • Dostawa gotowego produktu audio na rzecz klienta


Próbki list dialogowych

Dysponujemy głosami w kilku językach, ale w tym miejscu zamieszczamy próbki list dialogowych jedynie w trudnych językach. Wyślemy próbki głosów w innych językach na pisemny prośbę.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językuormiańskim i azerskim, albańskim. Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami ormiańskim, azerskim i albańskim. Studia nagraniowe i post-produkcyjne w Erywaniu w Armenia, w Baku w Azerbejdżanie i w Tiranie w Albanii.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językuarabskim i farsi (perskim). Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami arabskimi farsi. Studia nagraniowe i post-produkcyjne w Dubaju wZEA; w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej i w Teheranie w Iranie.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językubirmańskim, khmerskim, laotańskim, tajskim i wietnamskim. Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami birmańskim, khmerskim, laotańskim, tajskim i wietnamskim. Studia nagraniowe i post-produkcyjne w Rangunie w Birmiew Phnom Penh w Kambodży, w Wientianie wLaosie, w Bangkoku w Tajlandii i w Hanoi wWietnamie.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językubahasa indonezyjskim, bahasa malezyjskimi filipińskim (Tagalog). Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językamibahasa indonezyjskim, bahasa malezyjskim i filipińskim. Studia nagraniowe i post-produkcyjne w Dżakarcie w Indonezji, w Kuala Lumpur w Malezji i wManili na Filipinach.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językubengalskim, nepalskim, urdu isinhala (syngaleskim). Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami bengalskim, nepalskim, urdu i syngaleskim. Studia nagraniowe i post-produkcyjne w Dhace w Bangladeszu, w Katmandu w Nepalu,w Islamabadzie w Pakistaniei wKolombo naSri Lance.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językuchińskim, kantońskim, tajwańskim i mongolskim. Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami chińskim, kantońskim, tajwańskim i mongolskim. Studia nagraniowe i post-produkcyjne w Pekinie w Chinach, w Hongkongu,w Tajpej na TajwanieiUłan-Bator wMongolii.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językujapońskim i koreańskim. Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami japońskim i koreańskim. Studia nagraniowe i post-produkcyjne w Tokio wJaponiii w Seulu w Korei Południowej.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językukazachskim, kirgiskim, uzbeckim, gruzińskim, tadżyckim i turkmeńskim. Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami kazachskim, kirgiskim, uzbeckim, gruzińskim, tadżyckim i turkmeńskim. Studia nagraniowe i post-produkcyjne wAstanie wKazachstanie, wBiszkeku w Kirgistanie, w Taszkencie w Uzbekistanie, w Tbilisi w Gruzji, w Duszanbe w Tadżykistaniei wAszchabadzie w Turkmenistanie.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w języku dari, paszto, kurdyjskim kurmandżiisorani. Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami dari, paszto, kurdyjskim kurmandżi i sorani. Studia nagraniowe i post-produkcyjne w Kabulu wAfganistaniei w Erbilu wKurdystanie w Iraku.


Listy dialogowe, dubbing oraz realizacja napisów w językuafrykanerskim, amharskim, tigrinia, somalijskimi suahili. Lektorzy do narracji e-learningowej i reklam telewizyjnych posługujący się językami afrykanerskim, amharskim, tigrinia, somalijskim i suahili. Studia nagraniowe i post-produkcyjne Kapsztadzie, Johannesburgu wRepublice Południowej Afryki, wAddis Abebie w Etiopii, wMogadiszu wSomaliii w Nairobi wKenii.


Contact Us

Office Address : Sr. No. 164, Plot No. 13, Shinde Bldg. Shastrinagar, Paud Road, Kothrud, Pune (India, Maharashtra) 411 038.


Tel : +91 9850638414        Email : projects@mmultilingual.com; marutimultilingual@gmail.com


Skype : transrus21        Website : www.mmultilingual.com